OBSZARY DZIAŁANIA

Oprogramowanie 

na zamówienie

Co nas wyróżnia?

Brand Name
Brand Name
Brand Name

Systemy dla firm, aplikacje szyte na miarę, aplikacje dedykowane

Jesteśmy pasjonatami nowych technologii. Tworzymy światowej klasy aplikacje webowe, mobilne i systemy z zakresu IoT. Nasz zespół full-stack developerów, posiada wieloletnie doświadczenie w aplikacjach B2B, ERP, F/K, SAP, IFM, CAFM i innych. Współpracujący z nami eksperci biznesu wspomagają dział projektowy by tworzone przez Apps4business rozwiązania jak najlepiej dostosowane były do biznesu i oczekiwań klienta.

Ty masz pomysł – my mamy dla Ciebie rozwiązanie. Dla naszych Klientów realizujemy szeroką gamę rozwiązań:

  • Rozwiązania dedykowane – tworzymy oprogramowanie dopasowane do Twoich potrzeb

  • Consulting w IT – analizujemy, doradzamy i dzielimy się z klientem naszą wiedzą technologiczną na każdym etapie współpracy.

  • Integracja systemów – piszemy otwarte platformy a pozostałe systemy naszych klientów łączymy w jeden scentralizowany strumień danych

  • Wsparcie i utrzymanie projektów – podążamy za rozwojem naszego klienta, rozwijając i utrzymując stworzone przez nas oprogramowanie

  • Rozumiemy korporacyjne wymagania – dostosujemy i zaproponujemy rozwiązanie spełniające korporacyjne uwarunkowania

  • Rozwiązania chmurowe – zapewniamy klientom dostęp do czołowych rozwiązań chmurowych na rynku.

Pracujemy mądrze, pracujemy zwinnie,
dostarczamy szybko

Projektujemy mądrze, pracujemy zwinnie w krótkich cyklach, dostarczamy szybko, w wielu iteracjach. Demo prezentujemy klientowi już po 2-6 tygodniach od przygotowanego backlogu. Przygotowanie MVP zwykle zajmuje 8-12 tygodni. Piszemy aplikacje szybkie, lekkie, przyjazdne użytkownikom, wydajne oraz w pełni skalowalne. Bezpieczeństwo systemów IT i danych jest dla nas priorytetem, dlatego realizujemy projekty m.in. zgodne z obecnymi standardami bezpieczeństwa, które przechodziły liczne audyty bezpieczeństwa.